Provincie Utrecht

Locatie Amersfoort
Iedere vierde dinsdag van de maand van 9:45 tot 12:00 uur.
Locatie: One Planet aan het Stationsplein 16 in Amersfoort
Contact via amersfoort@inbetweencafe.nl

Locatie De Bilt
Iedere eerste maandag van de maand van 9:30 tot 11:30 uur.
Wijkrestaurant Bij de tijd aan de Prof. Dr. P.J.W. Debeyeweg 1 in De Bilt
Contactpersoon: Sacha van Zijl via debilt@inbetweencafe.nl

Locatie Breukelen
Iedere vierde donderdag van de maand van 9:30 tot 12:00
Het Trefpunt, Heycop 2, 3621 WD  Breukelen
(1e verdieping)
Contact via breukelen@inbetweencafe.nl

Locatie Houten
Iedere vierde woensdag van de maand van 09:30 tot 12:00 uur.
Sportpark de Meerpaal, Groene Hoon 1 in Houten
Contact via houten@inbetweencafe.nl

Locatie IJsselstein
Iedere tweede maandag van de maand van 09:30 tot 12:30 uur.
Bibliotheek, Overtoom 7 in IJsselstein
Contact via ijsselstein@inbetweencafe.nl

Locatie Leidsche Rijn
Iedere tweede dinsdag van de maand van 10:00 tot 11:30 uur.
Buurtcentrum De Schakel, Schoolstraat 11 in Vleuten
Contactpersoon: Adriaan Kodde via leidscherijn@inbetweencafe.nl

Locatie Maarssen
Iedere tweede donderdag van de maand van 09:15 tot 11:45 uur.
‘t Honk, Kerkweg 17a,  in Maarssen
Contact via maarssen@inbetweencafe.nl

Locatie Utrecht (Noordoost)
Iedere vierde donderdag van de maand van 9:30 tot 11:30 uur.
Buurtcentrum De Leeuw aan de Sam.van Houtenstraat 1 in Utrecht
Contact via utrechtnoordoost@inbetweencafe.nl

Locatie Utrecht-West
Iedere eerste donderdag van de maand van 09:15 – 12:00 uur.
Buurthuis Rosa, Malakkastraat 6 in Utrecht (Lombok)
Contact via utrecht-west@inbetweencafe.nl

Locatie Utrecht-Zuid
Iedere derde maandag van de maand van 9:30 tot 11:45 uur (inloop vanaf 09:15)
Buurtcentrum De Musketon aan Hondsrug 19 in Utrecht (Lunetten)
Contact: utrecht-zuid@inbetweencafe.nl

Locatie Utrechtse Heuvelrug
Iedere tweede maandag van de maand.
Landgoed de Horst in Driebergen
Contact: utrechtse-heuvelrug@inbetweencafe.nl

Locatie Zeist
Iedere derde donderdag van de maand van 09:30 tot 11:30 uur.
Wijkservicepunt De Koppeling, De Clomp 1904 in Zeist
Let op! De locatie kan per maand wisselen.
Contactpersoon Monique Vermeer via zeist@inbetweencafe.nl