Provincie Utrecht

Locatie Amersfoort
Iedere eerste woensdag van de maand van 9:45 tot 12:00 uur.
Locatie: Lijn 49, Hellestraat 49, 3811 LK Amersfoort
Contact via amersfoort@inbetweencafe.nl

Locatie De Bilt
Iedere eerste maandag van de maand van 8:45 tot 11:15 uur.
Wijkrestaurant Bij de tijd aan de Prof. Dr. P.J.W. Debeyeweg 1 in De Bilt
Contact: debilt@inbetweencafe.nl

Locatie Breukelen
Iedere vierde donderdag van de maand van 9:30 tot 12:00
Het Trefpunt, Heycop 2, 3621 WD  Breukelen
(1e verdieping)
Contac:  breukelen@inbetweencafe.nl

Locatie Houten
Iedere vierde woensdag van de maand van 09:30 tot 12:00 uur.
Sportpark de Meerpaal, Groene Hoon 1 in Houten
Contact: houten@inbetweencafe.nl

Locatie IJsselstein
Iedere tweede maandag van de maand van 09:30 tot 12:30 uur.
Bibliotheek, Overtoom 7 in IJsselstein
Contact: ijsselstein@inbetweencafe.nl

Locatie Leidsche Rijn
Iedere tweede dinsdag van de maand van 09:30 tot 11:45 uur.
Buurtcentrum De Schakel, Schoolstraat 11 in Vleuten
Contact: leidscherijn@inbetweencafe.nl

Locatie Maarssen
Iedere tweede donderdag van de maand van 09:15 tot 11:45 uur.
‘t Honk, Kerkweg 17a,  in Maarssen
Contact: maarssen@inbetweencafe.nl

Locatie Utrecht (Noordoost)
Iedere vierde donderdag van de maand van 9:30 tot 11:45 uur.
Buurtcentrum De Leeuw aan de Sam.van Houtenstraat 1 in Utrecht
Contact: utrecht-noordoost@inbetweencafe.nl

Locatie Utrecht-West
Iedere eerste donderdag van de maand van 09:15 – 12:00 uur.
Buurthuis Rosa, Malakkastraat 6 in Utrecht (Lombok)
Contact: utrecht-west@inbetweencafe.nl

Locatie Utrecht-Zuid
Iedere derde maandag van de maand van 9:30 tot 12:00 uur (inloop vanaf 09:15)
Buurtcentrum De Musketon aan Hondsrug 19 in Utrecht (Lunetten)
Contact: utrecht-zuid@inbetweencafe.nl

Locatie Utrechtse Heuvelrug
Iedere tweede maandag van de maand van 9 tot 12 uur
Landgoed de Horst in Driebergen
Contact: utrechtse-heuvelrug@inbetweencafe.nl

Locatie Zeist
Iedere derde donderdag van de maand van 09:30 tot 11:30 uur.
Let op! De locatie kan per maand wisselen.

Contact: zeist@inbetweencafe.nl